Stredoslovenské múzeum

 

Stredoslovenské múzeum v Banskej Bystrici je inštitúcia uchovávajúca historické a kultúrne artefakty regiónu. Jednotlivé expozície sú umiestnené v troch budovách. Spoločenskovedné zbierky  z oblasti archeológie, umenia, numizmatiky a etnografie sa nachádzajú v Thurzovom dome na Námestí SNP. Prírodovedné zbierky z oblasti živej a neživej prírody sa nachádzajú v Tihányiovskom kaštieli v Radvani. Najnovšie sprístupnené expozície zamerané na históriu a osobnosti Banskej Bystrice sa nachádzajú v Matejovom dome pri mestskom hrade.

GRAFIKA

A TLAČOVINY

EXPOZÍCIA

V MATEJOVOM DOME

Stredoslovenské múzeum dňa 15. 10. 2009 otvorilo pre verejnosť novú expozíciu venovanú histórii mesta Banská Bystrica v priestoroch Matejovho domu. V súvislosti s otvorením novej expozície sa uskutočnila i vedecká konferencia Múzejníctvo v Banskej Bystrici v kultúrno–spoločenskom kontexte.

 

Vznikla tak stála expozícia na troch podlažiach, celkovo 470 m2 výstavnej plochy, ako aj moderný klimatizovaný depozitár na vrchných podlažiach a v podkroví, spolu na 300 m2.

GALÉRIA

ELEKTRONICKÁ PUBLIKÁCIA

FOLKORIZMUS A JEHO FENOMÉNY VČERA A DNES

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

( listujte kurzorom myši )

NAVŠTÍVTE

Optimalizácia obsahu stránky

Vyčistenie kódu a linkov stránky

Publikovanie stránky vo vyhľadávačoch

Servisné nastavenia a optimalizovanie výkonu

V nasledujúcich tipoch si popíšeme niekoľko zaujímavých možností, ako úspešne komunikovať na Facebooku. Netreba však zabúdať na to podstatné – obsah, jeho kvalita a relevancia. Nech zvolíme akúkoľvek stratégiu, s nekvalitným obsahom to proste nepôjde.

NÁŠ BLOG

Media Creative Production spol. s r.o.

Na Karlove 34,

974 01 Banská Bystrica

Kontaktujte manažéra spoločnosti

+421 907 811 322

Všetky práva vyhradené ©2013 Media Creative Production spol. s r.o.