Hotel River**** Nitra

 

Nitriansky hotel River je moderný štvorhviezdičkový hotel v nádhernom prostredí  parku pri rieke Nitra. Príjemné prostredie však nestačilo na odlíšenie sa od ostatných konkurenčných hotelov, preto sa manažment rozhodol pre aktívnu reklamnú kampaň, ktorá by hotel efektívne prezentovala.

KAMPAŇ

S CELEBRITOU

Cieľ:

zvýšiť počet ubytovaných hostí

 

Stratégia:

pútať pozornosť

 

Nástroj:

provokatívne fotky známej playmate

 

Výsledky:

Reklamná kampaň s Evou Cifrovou vyniesla návštevnosť hotela River do úspešných čísel.

Najväčším úspechom slovenského cestovného ruchu je umiestnenie sa v TOP 10 turisticky najzaujímavejších krajín sveta za rok 2013.

 

Ako sa odlíšiť od konkurencie a prilákať cudzinca práve do svojho hotela? Vyskúšajte provokujúcu reklamu, tá vždy zaberie!

WEB

S REZERVAČNÝM SYSTÉMOM

NAVŠTÍVTE

SEP

01

2013

KAŽDÁ NIEJE MODELKA

Mnoho dievčat, ktoré poznám, rozmýšľa nad kariérou modelky. Možno aj ty!

 

Preklikala si mnohé webové stránky agentúr, fotografov alebo známych modeliek, nazhromaždila čo najviac informácií a teraz zisťuješ, že by to mohlo byť vážne fajn.

NÁŠ BLOG

No

Comment

By Lukas

Fischer

FOTO & VIDEO

PRODUKCIA

Reštaurácia

Hotel Promo Fotky

Izby

Reštaurácia

NAVŠTÍVTE

Modelingový priemysel, aj keď je v zákulisí zdrojom najrôznejších historiek, preferuje prirodzený vzhľad. Ale.. Odfarbená blondína s poriadne tmavým telom po dlhých hodinách preležaných pod solárnymi trubicami, umelými prsiami, vulgárnym výrazom tváre so silným make-upom a povolaním striptérky… má taktiež šancu. Ako to celé prebieha?

Ľudia, ktorí sa podieľajú na fotografických produkciách, sú väčšinou vyštudovaní odborníci alebo sú skrátka šikovní. Spolu tvoria dobrý tím, zohratý a pripravený na všetky situácie. To znamená, že v tomto prípade fotenie nerobí modelka a fotograf, ale celý tím ľudí. Sú to najmä...

NÁŠ BLOG

Media Creative Production spol. s r.o.

Na Karlove 34,

974 01 Banská Bystrica

Kontaktujte manažéra spoločnosti

+421 907 811 322

Všetky práva vyhradené ©2013 Media Creative Production spol. s r.o.