Go Fashion známa značka v novom šate

 

Exkluzívny e-shop určený pre dámy s prvotriednym vkusom, so zmyslom pre detail a eleganciu. Jedinečné talianske značky Bubys, Rinascimento a Rossodisera na Slovensku.

E-SHOP

S BENEFITOM

Čierna a staroružová, ideálne farby webovej stránky, ktorá predáva značkové dámske oblečenie. Zdôrazňujú ženskú eleganciu a majú luxusný podtón.

 

Prepracovaný kreditný systém generuje zľavu pre každý nákup v eshope. Pri nasledujúcom nákupe stačí zadať jedinečný kód a systém Vám zľavu automaticky odpočíta.

FACEBOOK

A BUDOVANIE VZŤAHU SO ZÁKAZNÍKOM

Nový web sa potrebuje zviditeľniť, nevyhnutne. Najlepší, najrýchlejší a najlacnejší spôsob ako sa dostať čo najskôr do povedomia cieľovej skupiny zákazníkov je aktívna fanpage na Facebooku. Zaujímavé statusy, aktuálne informácie so sveta módy, súťaže o lukratívne ceny...

NAVŠTÍVTE

SEP

01

2013

KEDY ZÁKAZNÍCI NA VAŠOM WEBE NAKÚPIA?

Potrebujete budovať moderný online marketing, komunikovať so zákazníkmi, radiť im, poskytnúť manuály, tipy, triky a skúsenosti, presvedčiť ich o vašej dôveryhodnosti, využiť pre komunikáciu váš facebook, pripomenúť sa e-mailom atď. ..

NÁŠ BLOG

No

Comment

By Lukas

Fischer

REDESIGN

LOGA

Značka pomáha ľuďom zapamätať si produkt, preto je dobré, ak má logickú súvislosť s produktom, ktorý propaguje. Ľudia si často spájajú kvalitu produktu práve so značkou.

 

Ak značku máte a napriek tomu nedosahujete výsledky napr. predajnosti ako predtým, skúste dať vášmu starému logu novú tvár - tzv. redesign.

 

Zmeniť môžete font písma, farbu písma alebo pozadia. Zmeniť môžete aj celú grafiku.

DIANA MÓROVÁ

TVÁR GOFASHION

Známa slovenská herečka, "Ivanka z Paneláku" Diana Mórová, nafotila exkluzívne pre GoFashion zimnú kolekciu oblečenia. Fotenie prebiehalo pod taktovkou fotografky Petry Ficovej.

 

Pozrite si video zo zákulisia fotenia tu.

KTO JE

PETRA FICOVÁ?

Mladá fotografka (28) začala fotiť v trinástich. Navštevovala súkromné hodiny u fotografky Silvii Saparovej, ako dvadsať ročná odišla do Prahy, kde odštartovala kariéru úspešnej fotografky československých celebrít.

 

Dnes je dvornou fotografkou Dary Rolins, spolupracovala s Ferom Mikloškom, Adelou Banášovou, Lenkou Šóošovou či Máriou Čírovou.

VÁŠ NOVÝ

GOFASHION

Video z fotenia, resp. akékoľvek video, ktoré zachytáva Vašu prácu je skvelá príležitosť na sebaprezentáciu.

 

Krátky spot prezradí viac ako obsiahly text či statické fotografie.

SKÔR AKO SA VYBERIETE NA NÁKUPY

1. Napíšte si zoznam: kde trávite najviac času, na aké podujatie chodíte, ako relaxujete a  športujete.

 

2. Otvorte váš šatník a vyberte z neho všetky veci.

 

3. Vyraďte tie, ktoré nenosíte, a ostatné rozdeľte podľa aktivít zo zoznamu.

 

Takto najlepšie zistíte, ktoré oblečenie Vám v šatníku chýba alebo ktorého máte nadbytok. Na nákupy sa vydajte až potom.

GRAFIKA

A TLAČOVINY

NAVŠTÍVTE

Mnoho dievčat, ktoré poznám, rozmýšľa nad kariérou modelky. Možno aj ty! Preklikala si mnohé webové stránky agentúr, fotografov alebo známych modeliek, nazhromaždila čo najviac informácií a teraz zisťuješ, že by to mohlo byť vážne fajn.

V nasledujúcich tipoch si popíšeme niekoľko zaujímavých možností, ako úspešne komunikovať na Facebooku. Netreba však zabúdať na to podstatné – obsah, jeho kvalita a relevancia. Nech zvolíme akúkoľvek stratégiu, s nekvalitným obsahom to proste nepôjde.

NÁŠ BLOG

Media Creative Production spol. s r.o.

Na Karlove 1/A,

974 01 Banská Bystrica

Kontaktujte manažéra spoločnosti

+421 907 811 322

Všetky práva vyhradené ©2013 Media Creative Production spol. s r.o.