PROMO AKCIE

A EVENTY

Zabezpečíme Vám skvelé promo. Pozrite si, čo všetko vám vieme ponúknuť.

Miniboard

 

Čo by ste povedali, keby po nákupnom centre blúdilo autíčko na diaľkové ovládanie s vašou reklamou a doviedlo by zákazníkov priamo do predajne? Nebojte sa klientov zapojiť do svojej kampane, budete prekvapení.

Bikeboard

 

Dva metre dlhý a jeden meter vysoký, obojstranný baner napnutý na ráme ťahanom za bicyklom. Ideálna forma propagácie na výstavách organizovaných v halách alebo výstaviskách, prípadne na promo účely priamo v uliciach miest.

Záznam z vašej akcie

 

Zaznamenáme všetky vaše originálne promo akcie, guerilla marketing a krátke video spoty v HD kvalite na špičkové zariadenia SONY a GoPRO.

Nasvetľovacia technika

 

Poskytujeme prenájom profesionálnych reflektorov s príslušenstvom, s výkonom viac ako 4000 W. K dispozícii sú aj špeciálne reflektory s efektom denného svetla. Medzi príslušenstvo patria statívy, nasvetľovacie rampy, žeriav a sada difúzorov. Efekty vytvárajú dymostroj a bublinkovač.

Projekcia

 

Projekčné plátno 2,5m x 2,5, k tomu notebook so všetkými video a audio kódekmi, projektor a kabeláž (video, zvuk, prepojenie s PC, napájanie). Zaujmite okoloidúcich perfektným videom, ktoré vám ušetrí stovky slov a naozaj zákazníka zaujme.

Nápoje s vlastnou etiketou

 

Čo takto dať klientovi niečo na osvieženie? Energetický nápoj pre šoférov alebo vínovo-malinový  drink pre návštevníkov klubu. Samozrejme s vašou etiketou. Vždy čerstvé, so zárukou trvanlivosti.

REFERENCIE

GALÉRIA

Media Creative Production spol. s r.o.

Na Karlove 34,

974 01 Banská Bystrica

Kontaktujte manažéra spoločnosti

+421 907 811 322

Všetky práva vyhradené ©2014 Media Creative Production spol. s r.o.